Neden Mobil Aday?

Mobil aday seçim süresince siz değerli adaylarımız ile seçmenleriniz arasındaki iletişim köprüsünü hızlı ve aktif hale getirmeyi amaçlayan IOS ve Android tabanlı bir uygulamadır.

Telefonların % 80’ine yakını Android ve IOS işletim sistemlidir.

Mobil aday uygulaması seçmeninizin sizi yakından tanıması, sizi sosyal medya dâhil her alanda sıkı bir şekilde takip edebilmesini sağlayacaktır. Seçmeninizin sürekli yanında taşıyacağı uygulamaya aynı zamanda; bulunduğu her toplulukta sizi diğer seçmenlere lanse etmek için çok önemli bir araç niteliği taşıyacaktır.

 

Mobil aday seçim süresince size gönül vermiş seçmenlerinizin diğer seçmenlere videolarınızla projelerinizi anlatabileceği önemli bir araçtır.

 

Barack Obama dâhil dünyadaki tüm liderlerin  seçim kampanyalarında kullandıkları en önemli araç mobil uygulamalardır. Çünkü bu mobil uygulamalar seçmenler arasında sihirli bir bağlantı sağlamakta, bir anda binlerce, yüzbinlerce kişiye sizinle tek çatı altında beraber olma hissi yaşatmaktadır.

 

Mobil Aday uygulaması üstün bir algoritma ve kolay kullanım yaklaşımı esas alınarak oluşturulmuştur.

 

O nedenledir ki;

 

a) Uygulama dinamiktir. Tüm içerikleri kolay bir yönetim paneli sayesinde sürekli bilgi güncellemesi yapabilirsiniz.

b) Uygulama aracılığı ile seçim süresince sınırsız notification (teks bildirim) göndermesi yapabilirsiniz.  Eğer bir mobil uygulamanın metin bildirim gönderme özelliği yok ise uygulamanın mobil olma özelliği anlam taşımaz. Çünkü mobil uygulamanın en önemli sihri sizi, yeni gelişmelerden anında haberdar edebilmesidir. Bir mobil uygulamada metin bildirim özelliği yok ise, yeni gelişmeleri öğrenmek için sık sık uygulamayı açıp kontrol etme zorunluluğunuz vardır. Bu durumda mobil uygulamanın işlevi web üzerinde çalışan bir web sitesi işlevi kadardır. Siz ne zaman o siteye girerseniz ancak o zaman bilgi alısınız.

c) Özgün tasarımımız ile tüm partilerimizin kurumsal temalarına önem verirken aynı zamanda tümünün ülkemize hizmet ve emek harcamakta gönüllü olmaları sebebi ile ortak bir çatı algısını da oluşturduk.

   

Sosyal Medya

 

Facebook, twitter ve youtube özellikle mobil uygulamalar üzerinden sık kullanılmaktadır. Mobil aday uygulamasının en önemli  özelliklerinden birisi bu sosyal medya araçlarının uygulama etkileşimli olmasıdır. Seçmenleriniz Mobil Aday Uygulaması sayesinde sizinle ilgili gördüğü, bildiği tüm argümanları sosyal medya mecrasına da aktararak  bir anda sizi yüzbinler ile paylaşabileceklerdir.